česká verze Deutche

SLUŽBY

Oprava originálního nábytku z masivního dřeva

Naší hlavní činností je výkup, následná oprava a prodej originálního dobového nábytku. Skladem k okamžitému prodeji máme připraveno cca 300 ks opraveného originálního dobového nábytku, na který je možno udělat povrch dle Vašich požadavků. V současné době jsme rozšířily naši kolekci o nábytek s kovanými prvky a vitrážemi, které dodávají nábytku stylový vzhled.
Zabýváme se i opravou nábytku pro privátní zákazníky. Pokud nábytek osobně uvidíme, sdělíme Vám přibližnou cenu opravy

Zakázková výroba nábytku z masivního dřeva

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku ve starožitném i moderním stylu. Každý kus můžeme zhotovit na míru dle Vašeho přání a návrhu. Nabízíme zpracování našich výrobků řadou povrchových úprav dle přání zákazníka (voskování, lakování, moření, olej, malování, atd.)
Spolupracuje s designovým studiem a jsme schopni zhotovit návrh interiéru.

Import teakového nábytku

Na český trh dovážíme nábytek z teakového dřeva vyrobeného tradičními výrobními postupy. Zastupujeme jednoho z největších dodavatelů teakového nábytku z Nizozemí. Nabízíme jak venkovní (garden) nábytek, tak i interiérový nábytek. Velkoobchodní odběr je možný po domluvě a osobním jednání.

Louhování pro firmy a veřejnost

V případě zájmu jsme schopni zajistit olouhování starého nábytku, oken, zábradlí a dveří, které mají na sobě různé nátěry a barvy.

 

   
 
 
Copyright © 2009 ANTIK DESIGN
Powered and created by WEB-SOUL.CZ | XHTML 1.0 | CSS 2